Asjatundlik abi printerite, arvutite ja kontoritehnikaga

Konsultatsioon remondivajaduse tuvastamiseks on tasuta!

Tonerex OÜ on asutatud 1. septembril 2004. a. Meie põhilised tegevusvaldkonnad on tahmakassettide täitmine, kontoritehnika müük, remont ja hooldus. Müügil on lai valik printerite ja koopiamasinate tahma- ja tindikassette. Täites printeri või koopiamasina tahmakasseti säästate raha ja hoiate loodust.

  • Konsultatsioonid seadmete vajaduse väljaselgitamiseks on tasuta.

  • Müüme uusi kulumaterjale – Tartu piires kaubad tasuta kohale!

Meie pakutavad teenused

Printeri tahmakassett on tühjaks saanud või kohe tühjenemas? Ära viska toonerit minema vaid tule ja täida tühjenenud printerite tahmakassetid Tonerexis!

Teie arvuti ei tööta või ei lähe käima? Arvuti läheb väga kuumaks või hangub? Ekraanil on veateated? Tooge oma sülearvuti või lauaarvuti Tonerexi ja teeme selle korda.

Meilt saab soetada analoog toonereid kõikidele enamlevinud tootjate printeritele. Kvaliteetsed analoogtoonerid kestavad tuhandeid lehekülgi. 

Printer ei võta paberit sisse? Ei prindi enam? Või printer ei saa arvutiga ühendust? Tooge oma printer, koopiamasin või kontorikombain Tonerexi ja teeme korda!

Teostame printerite puhastus- ja hooldustöid. Teeme nii printerite püsihooldust ja puhastust kokkuleppelise intervalliga kui ka ühekordseid hooldusi.

Tei mäleta, millal viimati oma arvutit hooldasite? Isegi kui teie arvuti ei lähe veel tulikuumaks, tooge see hooldusesse, et vältida kulukaid rikkeid.

Tooneri täitmise hind

Tahmakassett sai tühjaks ja printer ei prindi enam? Uue kasseti ostmise asemel on soodsam ja loodussõbralikum variant oma vana tooneri täitmine! Leia oma printeri mark ja kliki logole, et näha tahmakassettide täitmise hinnakirja. NB! Kui te oma printeri mudelit hinnakirjast ei leia, võtke meiega siiski ühendust!

Audi
Audi
Audi
Audi
Audi
Audi

Kirjuta meile ja küsi pakkumist

Tonerex OÜ