Printeri remont Tartus

Asjatundlik töö mõistliku hinnaga!

Printer ei prindi enam? Ei võta paberit sisse? Või printer ei saa enam arvutiga ühendust? Tooge oma printer või koopiamasin Tonerexi ja teeme selle korda!

  • Konsultatsioon printeri remondivajaduse välja selgitamiseks on tasuta!

  • Printerite müük – lisaks remondile ka müüme uusi printereid

  • NB! Printeri utiliseerimine on TASULINE

Kallimate parandustööde või vanemate printerimudelite korral ütleme ka seda, kas vana seadme parandamine on mõistlik või oleks pikemas plaanis mõttekas osta uus printer. Kuna üks meie tegevusaladest on pinterite müük, saame uue printeri valikuga ka aidata.

Kui selgub, et printeri remont pole mõistlik, palume selle nädala jooksul pärast defekteerimist ära viia. Kui soovite, et printeri utiliseerime, siis pakume seda tasulise teenusena.

Lisaks printeritele remondime ka muud kontoritehnikat. Too oma seade kohale, teeme remondivajaduse kindlaks ja võimalusel parandame ka seadme.

Milliseid printereid me parandame ja remondime?

Tonerex parandab enamlevinud tootjate tindiprintereid ja laserprintereid. Tuvastame seadme remondivajaduse ja remondi mõistlikkuse korral teeme parandustööd kiiresti ning professionaalselt.

Kirjuta meile ja küsi pakkumist

Tonerex OÜ

Millised on enamlevinud probleemid printeritega?

Printerite juures on mitmeid liikuvaid osi. Samuti võivad probleemid olla nii riistvaralised kui ka tarkvaralised. Teeme kindlaks, milline probleem printerit vaevab ja teostame remonditööd asjatundlikult!

Printer ei tööta? Võta meiega ühendust!

Toonerite
täitmine

Leia oma printeri mark ja tutvu hinnakirjaga

Arvutite
hooldus

Enneta arvutiprobleeme korrapärase hooldusega!

Printerite
hooldus

Mis liigub, see kulub! Printerite hooldus